Výborný zápas s deľbou bodov

Výborný zápas s deľbou bodov
13. decembra 2018 Redakcia ĽN

V dflorbal DSC_0821ruhom kole 2. florbalovej ligy Východ privítali staroľubovnianski Falcons súpera z Kežmarku. 170 divákov, ktorí vytrvalo povzbudzovali domácich „Sokolov“, videlo výborný zápas. Aktéri sobotňajšieho stretnutia ich totiž držali v napätí až do samého záveru.

Domáci nastúpili v premiérovom domácom zápase trochu s rešpektom. Aj napriek tomu sa častejšie dostávali pred súperovu bránu, no chýbalo im presné zakončenie. Svoju aktivitu napokon korunovali vedúcim gólom v 7. minúte 1. tretiny, keď po individuálnej akcii skóroval Dávid Rusnaček. Aj v ďalšom priebehu zápasu boli domáci aktívnejší – v 14. min. po prihrávke Daniela Dudiaka zvýšil Dominik Hudák na 2:0, záver úvodného dejstva však patril hosťom, keď Adam Tešlár dvomi gólmi vyrovnal stav na 2:2.
Text a foto: J. Petrus

Konečný výsledok, ale i to, čo po zápase povedali kapitáni oboch tímov,  nájdete v Ľubovnianskych novinách č. 46, ktoré sú v predaji do 17. decembra

Vzhľadom k tomu, že publikovanie celých článkov negatívne ovplyvňuje predajnosť Ľubovnianskych novín, od septembra 2018 budeme na www.lms.sk, okrem plných článkov z predchádzajúceho čísla, publikovať aj skrátené materiály, upútavky a fotogalérie z reportážnych výjazdov.  
Čerstvé informácie nájdete vždy v aktuálnom čísle ĽN. Nezabudnite si ho preto kúpiť, stojí iba 35 centov. Podporíte tak predajnosť, ktorá je v týchto neľahkých časoch priam rozhodujúca.